Odwiedź nas na facebooku

Festyn Rodzinny w wyjątkowym miejscu

Wspólne zajęcia artystyczne, modelowanie balonów, malowanie buziek, zabawy chustą animacyjną i aktywności ruchowe - to wszystko czekało na uczestników Festynu Rodzinnego zorganizowanego w Ogrodach Pokazowych w Marcinkowie przez Fundację Alternatywnej Edukacji ALE. Zobaczcie galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Festyn rodzinny był zwieńczeniem projektu “Do wolontariatu, gotowi, start” realizowanego przez mrągowską fundację. Dzieci i młodzież biorące udział w wakacyjnych zajęciach “Letniej Akademii Kreatywności” wraz z rodzicami bawili się w minioną sobotę w Ogrodach Pokazowych w Marcinkowie. Do aktywnego udziału w przygotowanych atrakcjach zachęcały wolontariuszki, a dobrej zabawy nie była w stanie popsuć nawet kapryśna pogoda. 

- Przez trzy godziny pełni energii wolontariusze i animatorzy z sukcesem zachęcali zgromadzonych do zabawy. Zarówno dzieci, jak i ich rodzice z otwartością podeszli do wyzwań - przyznaje koordynatorka wolontariatu z ramienia Fundacji Alternatywnej Edukacji ALE Marlena Bieleninik.

Organizacja wydarzenia była możliwa dzięki dofinansowaniu projektu ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. 

 

Festyn Rodzinny w wyjątkowym miejscu Festyn Rodzinny w wyjątkowym miejscu Festyn Rodzinny w wyjątkowym miejscu Festyn Rodzinny w wyjątkowym miejscu Festyn Rodzinny w wyjątkowym miejscu Festyn Rodzinny w wyjątkowym miejscu
0
0
0
0
0

Zostaw komentarz