Odwiedź nas na facebooku

Fundacja ALE szuka wolontariuszy do animacji

To będzie kolejne działanie Fundacji Alternatywnej Edukacji ALE ukierunkowane na rozwój młodzieży. Organizacja ruszyła z projektem "Mrągowo Sz(t)uka Wolontariatu", w którym młodzież ma szansę zgobyć wiedzę i umiejętności z zakresu animacji sportowej.

- Naszym celem jest wzmocnienie wolontariatu młodzieżowego w Mrągowie oraz rozwój kompetencji młodzieży w zakresie działań wolontariackich ukierunkowanych na prowadzenie amimacji czasu wolnego ze szczegółnym naciskiem na zabawy sportowe. Do projektu zapraszamy uczniów szkół z terenu powiatu mrągowskiego. Jeśli macie od 14 do 20 roku życia i chcielibyście wspólnie z nami nauczyć się animacji sportowej, to nie zwlekajcie. Na zgłoszenia czekamy do końca maja - zaprasza Marlena Bieleninik, koordynatorka wolontariatu w Fundacji Alternatywnej Edukacji ALE.

Młodzież, która weźmie udział w projekcie przejdzie profesjonalne szkolenie z zakresu animacji sportowej, a następnie zdobytą wiedzę wykorzysta w praktyce. Grupa wolontariuszy zaangażuje się w wydarzenia organizowane na terenie powiatu mrągowskiego od strony animacji czasu wolengo. 

Projekt jest kontynuacją ubiegłorocznych działań wolontariackich pod nazwą "Do wolontariatu gotowi start". Działanie jest współfinansowane ze środków samorządu Województwa Warmińsko-mazurskiego. 

0
0
0
0
0

Zostaw komentarz