Odwiedź nas na facebooku

Nowe mrągowskie talenty odnalezione! Wejdź na e-myart.pl, poznaj młodych artystów z naszego terenu i zagłosuj na ich prace.

Rok temu za sprawą utalentowanej i chętnej do działania młodzieży powstała strona e-myart.pl, która na celu ma ,,wyciąganie artystów z piwnic” i prezentuje ich prace za pomocą indywidualnych profili. Dzięki takim działaniom, każdy może zaprezentować swoją twórczość, zainspirować się a nawet nawiązać z innymi współpracę i zacząć artystycznie działać. 

 

E-myart.pl cały czas działa. Zapraszamy gorąco do zapoznania się z nowymi mrągowskimi talentami! Możemy zdradzić, że między innymi dołączył do nas znakomity duet muzyczny, który tworzy i bawi się szeroko pojętą muzyką rockową, rysowniczki, które z pasją i dokładnością wykonują swoje prace, wyjątkowa charakteryzatorka, która uwielbia przenosić swoje wizje na żywy materiał, a także zobaczycie, że sztuka układania kwiatów może pokazywać, co nam w duszy gra.

 

Może pokazana przez te osoby sztuka zainspiruje Cię do twórczego działania i wpadniesz na wspaniały pomysł do realizacji? A może czyjaś praca tak Ci się spodoba, że będziesz chciał poznać tę osobę i zrobić coś wspólnie? Opcji jest wiele, ale to zależy tylko od nas, co z tym zrobimy! 

 

Cały czas też zachęcamy do składania swoich zgłoszeń. Wypełnij formularz i dołącz do wyciągniętych z piwnicy! 

Projekt został dofinansowany ze środków Samporządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Nowe mrągowskie talenty odnalezione! Wejdź na e-myart.pl, poznaj młodych artystów z naszego terenu i zagłosuj na ich prace. Nowe mrągowskie talenty odnalezione! Wejdź na e-myart.pl, poznaj młodych artystów z naszego terenu i zagłosuj na ich prace. Nowe mrągowskie talenty odnalezione! Wejdź na e-myart.pl, poznaj młodych artystów z naszego terenu i zagłosuj na ich prace. Nowe mrągowskie talenty odnalezione! Wejdź na e-myart.pl, poznaj młodych artystów z naszego terenu i zagłosuj na ich prace. Nowe mrągowskie talenty odnalezione! Wejdź na e-myart.pl, poznaj młodych artystów z naszego terenu i zagłosuj na ich prace. Nowe mrągowskie talenty odnalezione! Wejdź na e-myart.pl, poznaj młodych artystów z naszego terenu i zagłosuj na ich prace. Nowe mrągowskie talenty odnalezione! Wejdź na e-myart.pl, poznaj młodych artystów z naszego terenu i zagłosuj na ich prace. Nowe mrągowskie talenty odnalezione! Wejdź na e-myart.pl, poznaj młodych artystów z naszego terenu i zagłosuj na ich prace.
0
0
1
0
0

Zostaw komentarz