Odwiedź nas na facebooku

Rusza międzypokoleniowy projekt Fundacji ALE. Zgłoś się i Ty

Międzypokoleniowe Media Obywatelskie to nowy projekt Fundacji Alternatywnej Edukacji ALE. Organizacja zaprasza przedstawicieli dwóch generacji: młodzież oraz pokolenie 50+ do udziału w warsztatach multimedialnych i miesięcznym stażu w redakcji MyMragowo lub MFM TV.

 

Projekt Fundacji ALE  kontynuuje i rozwija przedsięwzięcie pod nazwą Centrum Kształcenia Obywatelskiego i Multimedialnego. Wytwory młodzieży działającej w CKOiM można od blisko 3 lat oglądać na kanale MFM TV i czytać na portalu MyMragowo. Teraz Fundacja idzie o krok dalej i planuje stworzyć Międzypokoleniowe Media Obywatelskie, do redakcji których dołączyć mogą mieszkańcy powiatu mrągowskiego w wieku: 13-25 lat oraz powyżej 50 roku życia.

 

Przedstawiciele tych dwóch generacji mają niepowtarzalną okazję wziąć udział w różnotematycznych warsztatach multimedialnych, a następnie wykorzystać zdobytą wiedzę podczas miesięcznego stażu - w redakcji MyMragowo, MFM TV lub w Studio Muzycznym. Zespołowe wytwory w postaci reportaży, wywiadów, artykułów, felietonów czy też produkcji muzycznej będą publikowane na portalu MyMragowo lub youtubowym kanale MFM TV. 

 

Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy: info.mymragowo@gmail.com lub poprzez wiadomość przesłaną za pośrednictwem portalu MyMragowo na facebooku. 

 

- Jeśli chcielibyście zobaczyć, jak wygląda praca redakcji od kuchni i spróbować swoich sił w roli dziennikarza, reportera czy też operatora kamery, to nie zwlekajcie. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 21 listopada - zachęca Paweł Kisiel, koordynator ds. produkcji audiowizualnych w Fundacji Alternatywnej Edukacji ALE.

 

Zadanie w ramach Programu ,,Międzypokoleniowe Centra Edukacyjne - wsparcie integracji Międzypokoleniowej’’ finansowane jest ze środków Ministra Edukacji i Nauki. 

 

0
3
0
0
0

Zostaw komentarz