Odwiedź nas na facebooku

Wesprzyj ARKĘ w akcji #FaniMani. To nic Cię nie kosztuje

Słyszeliście o akcji #FaniMani, w której można bezpłatnie wspomóc wybraną organizację pozarządową? Jedną z nich jest Stowarzyszenie ARKA z Olsztyna, które w tym roku stworzyło dla 80 potrzebujących dzieci świetlicę. 

 

ARKA organizuje dla dzieciaków zajęcia opiekuńczo-wychowawcze, pomoc w nauce i  indywidualne korepetycje, a także warsztaty dla całych rodzin. W placówce udzielana jest także pomoc psychologiczna i pedagogiczna dla dzieci. 

 

- Każdego roku pierwsze 3 miesiące to ciężki okres dla naszej placówki - zgodnie przyznają pracownicy ARKI - To życie z rezerw. Przez to nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim zgłaszającym się o pomoc dzieciom i rodzicom.

 

Lubisz zakupy przez Internet? To przy okazji możesz sprawić prezent podopiecznemu ARKI, wybierając stowarzyszenie w serwisie Fani Mani.

 

Jak to działa?

 

  1. Wejdź na stronę www.fanimani.pl, zarejestruj się i wybierz Stowarzyszenie ARKA w Olsztynie

  2. Robiąc zakupy on-line (w jednym z ponad tysiąca sklepów) zapłacisz tyle co zawsze, a sklep przekaże część swojego zysku na rzecz Stowarzyszenia ARKA

 

Jeśli chcesz zrobić coś dobrego, to dołącz do osób, które wspierają działania Stowarzyszenia Arka w Olsztynie i przy okazji zakupów online pomagaj bez dodatkowych kosztów!

 

0
0
0
0
0

Zostaw komentarz