Odwiedź nas na facebooku

Wznowiono próby do spektaklu “Imperium zatracenia”. W czerwcu premiera

Wznowiliśmy próby do spektaklu, z uśmiechem na twarzach przyznają reżyserzy “Imperium zatracenia”, który początkowo miał mieć premierę jesienią ubiegłego roku. Widowisko zobaczymy na deskach Mrągowskiego Centrum Kultury już 4 czerwca.

Próby w reżimie sanitarnym, liczba widzów dopasowana do ograniczeń wynikających z pandemii, to jednak nie studzi optymizmu, jaki  w ostatnich dniach zapanował w ekipie realizującej spektakl “Imperium Zatracenia” w reżyserii Agnieszki Michalskiej i Pawła Kisiela. 

- Bardzo się cieszymy, czekaliśmy na ten moment od bardzo dawna. Pandemia wstrzymała nasze przygotowania na ponad pół roku, ale to nie ostudziło entuzjazmu i zapału do pracy. Teraz wróciliśmy ze zdwojoną siłą i tę energię z pewnością poczują widzowie spektaklu - przyznaje Agnieszka Michalska. 

“Imperium Zatracenia” to unikatowe widowisko teatralno - filmowo- taneczne opowiadające o młodzieży stojącej na rozdrożu życiowych wyborów, ulegającej manipulacjom i presji innych. Premiera odbędzie się w piątek 4 czerwca  o godz. 18:00 w sali widowiskowej Mrągowskiego Centrum Kultury. 

Projekt sfinansowano ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. 

0
0
0
0
0

Zostaw komentarz