Odwiedź nas na facebooku

“Złowliliśmy” lokalne talenty. Wejdź na e-myart i poznaj młodych artystów z sąsiedztwa

Przez ostatnich kilka miesięcy wyciągaliśmy młodych twórców z piwnic, by pokazać światu, jak wielkie talenty w nich drzemią. Tak powstała wyjątkowa strona internetowa e-myart. Przeczytajcie o młodych artystach i zobaczcie ich prace, naprawdę warto. 

 

E-myart wystartowało, a dziesięcioro młodych artystów odważyło się wyjąć swoje prace z piwnic, szuflad i dysków komputerów, by pokazać Wam swoje artystyczne talenty. Wydobywając na światło dzienne twórczość młodzieży, chcemy dać im szansę dalszego rozwijania talentów, podkreśla prezes Fundacji Alternatywnej Edukacji ALE, Aleksandra Lemańska.

 

MyArt zaczęło się od hasła “artyści z piwnic”, które powtarzała młodzież uczestnicząca w I edycji Funduszu Inicjatyw Młodzieżowych. To właśnie wtedy powstał pomysł stworzenia strony internetowej, na której młodzi twórcy będą mogli zaistnieć i zaprezentować się światu, zainspirować siebie nawzajem, a może również zacząć wspólnie artystycznie działać - opowiada Aleksandra Lemańska. 

 

Jeżeli chcesz być jak oni - nie czekaj. Wypełnij formularz, prześlij swoje prace i pokaż je innym piwniczakom. Nie tworzysz? Nic nie szkodzi - wejdź, zobacz, jak robią to inni i złap trochę inspiracji.

Projekt sfinansowano ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. 

 

0
0
0
0
0

Zostaw komentarz