Odwiedź nas na facebooku

Zobacz making of z planu filmowego w Olsztynie

V Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie stało się planem filmowym. Blisko 20 uczniów i absolwentów całą sobotę realizowało zdjęcia do filmu edukacyjnego z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Nad zgodnością pod kątem medycznym czuwał ratownik, a dowodzenie na planie przejęła Fundacja Alternatywnej Edukacji “ALE”. Zobaczcie making of’owy fotoreportaż z tego przedsięwzięcia.

 

Film edukacyjny, który będzie owocem współpracy V LO w Olsztynie z fundacją z Mrągowa ma zachęcać do obejrzenia i do działania. 

 

- Oczywiście, nie jest to pierwszy i nie ostatni taki projekt w moim życiu, ale jest na pewno bardzo udany z powodu optymizmu, który od początku towarzyszy całej ekipie filmowej i ogromnej wiary w to co robimy. Dziękujemy za powierzenie nam tego zadania - mówi Paweł Kisiel z Fundacji Alternatywnej Edukacji ALE. 

 

Projekt realizuje Szkolne Koło PCK V Liceum Ogólnokształcącego im. Wspólnej Europy w Olsztynie kierowane przez Danutę Wilczyńską. Trzymamy kciuki i czekamy na efekt końcowy.

 

 

Zobacz making of z planu filmowego w Olsztynie Zobacz making of z planu filmowego w Olsztynie Zobacz making of z planu filmowego w Olsztynie Zobacz making of z planu filmowego w Olsztynie Zobacz making of z planu filmowego w Olsztynie Zobacz making of z planu filmowego w Olsztynie
0
0
0
0
0

Zostaw komentarz